O nás

Rodinné vinařství Miroslav Jambor se nachází v obci Mutěnice na jižní Moravě. Velikostí se řadíme mezi malé rozvíjející se vinařství s rodinnou tradicí.

Naše vinařství prošlo od roku 2005 postupným vývojem, jako jsou výsadby nových vinic v Mutěnících a Žatčanech či rekonstrukce sklepního hospodářství.

Každý rok se u nás můžete těšit na vína z nových rezistentních odrůd, mezi které patří Solaris, Muscaris, Hibernal, Sauvignon Rytos či tradičních odrůd, jako jsou Iršai Oliver, Rulandské šedé, Pálava, Zweigeltrebe, Cabernet Moravia a další. Vína, která s pokorou ve finalní fázi, lahvujeme, vyrábíme pouze z vlastních hroznů té nejvyší kvality vypěstovaných z 90 % v režimu Bio.I víno může být zdravější.

Propojením použití zdravého hroznu v top kvalitě, francouzských kvasinek, šetrného ručního sběru a moderních technologii nám umožnuje vyrobit pro Vás malé šarže vín s důrazem na detail - vína s nádhernými ovocnými variacemi, ideálním poměrem mezi přírodním cukrem a pikatní kyselinkou. Tato naše exkluzivní řada vín - Natur- je na lahvi označená jako Gold collection.

Každý ročník je jiný, ale já pevně věřím, že naše vína i Vás zaujmou a časem budete patřit mezi naše přátele a spokojené zákazníky, kteří si to svoje víno najdou a rádi se k nám rádi vracejí.

Budeme se těšit…

Vinařství Jambor

Vytisknout stránku Vytisknout stránku